RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion china servingware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 201041 china servingware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 201041 1.1 Inch Washer Spacer Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 201041 |
| Manufacturer Part # | 201041 |
| Height | 0.1" |
| Width | 1.1" |
| Depth | 1.1" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 201041 Washer/spacer 7/8id X 1 3/16od X 1/8
