Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 201-3060-001S Dipstick Kit Stainless Steel Four Packs
Item:
#1524898
Technical details
| Manufacturer | Tidel |
|---|---|
| Model Number | 201-3060-001S |
| Manufacturer Part # | 201-3060-001S |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 26" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 201-3060-001S Dipstick Kit Stainless Steel Four Packs
