- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Frymaster 2008748 6.5 Inch Stainless Steel Lower Heat Shield for Fryer
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 2008748 |
| Manufacturer Part # | 2008748 |
| Height | 3.75" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 18.25" |
| Weight | 1.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 2008748 Shield Lower Heat H/e 6 0