RestaurantSupply.com is your trusted source for Follett ice machines.
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 200864 ice machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Follett 200864 Nut Hex Mach 1/4 Inch 20 18 Stainless Steel Fastener
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 200864 |
| Manufacturer Part # | 200864 |
| Height | 0.22" |
| Width | 0.48" |
| Depth | 0.48" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett 200864 Nut Hex Mach 1/4 20 18 8ss