Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Manitowoc ice machine parts and accessories.
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 2007679 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Manitowoc 2007679 6.25 Inch Electric Water Pump OEM for Ice Machines
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 2007679 |
| Manufacturer Part # | 2007679 |
| Height | 4.9" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 8.95" |
| Weight | 2.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 2007679 W/oring 115v 60 Hz .62a
