Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Manitowoc ice machine parts and accessories.
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 2007659 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Manitowoc 2007659 Water Pump 230 Volt Electric for Ice Machines
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 2007659 |
| Manufacturer Part # | 2007659 |
| Height | 4.9" |
| Width | 6.4" |
| Depth | 9.2" |
| Weight | 2.92 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 2007659 Water Pump 230/60/1
