- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Frymaster 2007112 8 Inch Electric Filter Pump Stainless Steel for Fryers
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 2007112 |
| Manufacturer Part # | 2007112 |
| Height | 3.8" |
| Width | 8.4" |
| Depth | 27.13" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 2007112 Bridge Fpp Elec Filter Pump