RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 2006584 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 2006584 4.6 Inch Fluecap for Fpp35/4 Models OEM Connections
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 2006584 |
| Manufacturer Part # | 2006584 |
| Height | 0.35" |
| Width | 4.6" |
| Depth | 7.9" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 2006584 Support Fluecap Fpp35/4 5
