RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 2005438 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 2005438 2.55 Inch Durable Valve Handle for Commercial Equipment
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 2005438 |
| Manufacturer Part # | 2005438 |
| Height | 1.4" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 3.35" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 2005438 Fpp Rf Valve Handle
