Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range aftermarket commercial restaurant ranges.
- Engineered to match existing Jade Range units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Jade Range 200356000 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 200356000 Switch On/off/on 16a-277v Spdt for Jade Oven Series White Rocker
| Fits with Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 200356000 |
| Manufacturer Part # | 200356000 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 200356000 White Rocker Switch On/off/on, 16a-277v, Spdt, 1/4" Tab Term (3)., Fan Switch, Jade Oven Series, Jslb Jsr Jtrh.
