Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hamilton Beach aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Hamilton Beach units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hamilton Beach 200354000 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hamilton Beach 200354000 0.5 Inch Toggle Switch Boot Rubber for Commercial Equipment
| Fits with Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 200354000 |
| Manufacturer Part # | 200354000 |
| Height | 1" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 200354000 Toggle Switch Boot Screw On Rubber Boot., Fits Switches That Mount In 1/2" Holes., Berkel 807 808 817 818, Jade Oven Jslb Jsr Jtrh, Waring Blender
