RestaurantSupply.com is your trusted source for Amana ice machine parts and accessories.
- Authorized Amana dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Amana 20029101 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Amana 20029101 Standoff Heater Electric 4.4 Inch Durable Component
| Manufacturer | Amana |
|---|---|
| Model Number | 20029101 |
| Manufacturer Part # | 20029101 |
| Height | 1.4" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 8.7" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Amana 20029101 Standoff Heater
