RestaurantSupply.com is your trusted source for Doyon mixer parts and accessories.
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon 200128 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Doyon 200128 1.95 Inch Mounting Plate for Commercial Kitchen Equipment
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | 200128 |
| Manufacturer Part # | 200128 |
| Height | 0.1" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 2.55" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doyon 200128 Mounting Plate