RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 200082-900 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 200082-900 4.7 Inch OEM Hinged Door Stainless Steel Commercial Access
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 200082-900 |
| Manufacturer Part # | 200082-900 |
| Height | 1.25" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 8.6" |
| Weight | 5.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 200082-900 Anthy Dooor 129"