RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 20006199 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 20006199 5/8 Inch Armaflex Pipe Insulation 30 Foot Flexible Foam Rubber
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 20006199 |
| Manufacturer Part # | 20006199 |
| Height | 10.6" |
| Width | 14.3" |
| Depth | 14.4" |
| Weight | 1.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 20006199 Armaflex 5/8idx1/4wall 3 0ft Pi