RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 20003889 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 20003889 3.4 Inch Control Valve and Flavor System
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 20003889 |
| Manufacturer Part # | 20003889 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 9.2" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 20003889 Bx Ctrl Variety Vlv And Flavor
