RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 20001847 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 20001847 16 Inch Agit Spiral Stainless Steel for Food Processing
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 20001847 |
| Manufacturer Part # | 20001847 |
| Height | 12" |
| Width | 16" |
| Depth | 16" |
| Weight | 3.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 20001847 Agit Spiral
