RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 20000298 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 20000298 6 Inch Cap Valve Mount with Right Water Port
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 20000298 |
| Manufacturer Part # | 20000298 |
| Height | 1.9" |
| Width | 6" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 2.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 20000298 Cap Vlv Mnt W/ Rt Wtr