RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 20000121 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 20000121 9 Inch Lid Man Fill Area OEM Component
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 20000121 |
| Manufacturer Part # | 20000121 |
| Height | 3.85" |
| Width | 9.15" |
| Depth | 20.95" |
| Weight | 2.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 20000121 Lid Man Fill Area Cl13
