RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 200-9065 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 200-9065 3.05 Inch Oil Return Handle Fpp35/45 OEM Durable Construction
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 200-9065 |
| Manufacturer Part # | 200-9065 |
| Height | 2.05" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 6.15" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 200-9065 Oil Return Handle Fpp35/45
