RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen holding and proofing cabinets.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen 200-61004-05 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen 200-61004-05 15 Inch Sliding Door Assembly Tempered Glass
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | 200-61004-05 |
| Manufacturer Part # | 200-61004-05 |
| Height | 1.5" |
| Width | 14.75" |
| Depth | 55.5" |
| Weight | 25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen 200-61004-05 Assy Sliding Door 58 Mc