RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen holding and proofing cabinets.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen 200-60899-01 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen 200-60899-01 31 Inch Stainless Steel Front Door Assembly for Milk Co
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | 200-60899-01 |
| Manufacturer Part # | 200-60899-01 |
| Height | 6.5" |
| Width | 31" |
| Depth | 63.5" |
| Weight | 0.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen 200-60899-01 Assembly Front Door 49 Milk Co