RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen holding and proofing cabinets.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen 200-60496-00 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen 200-60496-00 16 Inch Assembly Hinged Lift Lid Stainless Steel
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | 200-60496-00 |
| Manufacturer Part # | 200-60496-00 |
| Height | 2" |
| Width | 16" |
| Depth | 47" |
| Weight | 12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen 200-60496-00 Assembly Hinged Lift Lid 48
