RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 200-5996 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 200-5996 8.5 Inch Fold Up Box Heavy Duty Plastic with Reinforced Hinges
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 200-5996 |
| Manufacturer Part # | 200-5996 |
| Height | 6.7" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 16.3" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 200-5996 Compnt Fpp50 Fold Up Box
