FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen holding and proofing cabinets.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen 200-39300-01 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen 200-39300-01 1 Inch Door Stainless Steel Hinged with Nap Gasket
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | 200-39300-01 |
| Manufacturer Part # | 200-39300-01 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 23.8 lbs |
| Weight | 23.8 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen 200-39300-01 1/2 W A/r Line Door W/s Nap Gsk