RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean commercial deep fryers.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 200-1839 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 200-1839 2.2 Inch Tube Drain Manifold OEM with Durable Plastic Construction
| Manufacturer | Dean |
|---|---|
| Model Number | 200-1839 |
| Manufacturer Part # | 200-1839 |
| Height | 1.1" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 23.8" |
| Weight | 0.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dean 200-1839 Tube Drain Manifold 23. 500
