RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 200-1471 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 200-1471 5.95 Inch Door Access Duct Stainless Steel with Precise Access
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 200-1471 |
| Manufacturer Part # | 200-1471 |
| Height | 0.3" |
| Width | 5.95" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 200-1471 Door Access Duct
