RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 200-01745 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 200-01745 1.6 Inch Stainless Steel Delivery Tube for Beverage Systems
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 200-01745 |
| Manufacturer Part # | 200-01745 |
| Height | 1.6" |
| Width | 1.6" |
| Depth | 8.3" |
| Weight | 4.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 200-01745 Delivery Tube