Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 200-01678 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 200-01678 11 Inch Cover Drip Tray Stainless Steel with Corrosion Resistant Finish
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 200-01678 |
| Manufacturer Part # | 200-01678 |
| Height | 3.05" |
| Width | 11.1" |
| Depth | 11.75" |
| Weight | 0.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 200-01678 Cover Drip Tray
