- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Structural Concepts 20-95557 46.44 Inch Side Glass Impact-Resistant Material
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 20-95557 |
| Manufacturer Part # | 20-95557 |
| Height | 3" |
| Width | 15" |
| Depth | 35" |
| Weight | 30 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 20-95557 Side Glass 46.44"x12"