RestaurantSupply.com is your trusted source for Structural Concepts ivory china dinnerware.
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 20-94113 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Structural Concepts 20-94113 7 Quart Induction Heater Well Stainless Steel with Precise Temperature Control
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 20-94113 |
| Manufacturer Part # | 20-94113 |
| Height | 14.8" |
| Width | 14.8" |
| Depth | 15" |
| Weight | 13.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 20-94113 Heater Well Vollrath 7qt Induction Warme
