RestaurantSupply.com is your trusted source for Structural Concepts ivory china dinnerware.
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 20-92892 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Structural Concepts 20-92892 1.15 Inch LED Light LoPro 35000K Aluminum With High Efficacy
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 20-92892 |
| Manufacturer Part # | 20-92892 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.15" |
| Depth | 21.35" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 20-92892 Led Lght Lopro Scc2835 H 21 35k F
