RestaurantSupply.com is your trusted source for Structural Concepts ivory china dinnerware.
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 20-92219BL ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Structural Concepts 20-92219BL 45.75 Inch Trim Glass Top for Refrigerated Units
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 20-92219BL |
| Manufacturer Part # | 20-92219BL |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 45.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 20-92219BL Trim Glass Top Mi4r.5132
