RestaurantSupply.com is your trusted source for Structural Concepts ivory china dinnerware.
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 20-90877 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Structural Concepts 20-90877 30 Inch Barrel Jumper 90 To 90 Connector
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 20-90877 |
| Manufacturer Part # | 20-90877 |
| Height | 1.25" |
| Width | 5" |
| Depth | 5.65" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 20-90877 Harness 90 To 90 Barrel Jumper 30"
