RestaurantSupply.com is your trusted source for Structural Concepts ivory china dinnerware.
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 20-90538 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Structural Concepts 20-90538 20 Inch Harness 90 To 90 Barrel Jumper
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 20-90538 |
| Manufacturer Part # | 20-90538 |
| Height | 1.1" |
| Width | 5.1" |
| Depth | 6.4" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 20-90538 Harness 90 To 90 Barrel Jumper 20"
