RestaurantSupply.com is your trusted source for Structural Concepts ivory china dinnerware.
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 20-90099SS ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Structural Concepts 20-90099SS 2.15 Inch Trim Corner Top Glass Stainless Steel with Aesthetic Finish
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 20-90099SS |
| Manufacturer Part # | 20-90099SS |
| Height | 0.95" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 2.85" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 20-90099SS Trim Corner Top Glass Mi4r.5132
