FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Structural Concepts ivory china dinnerware.
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 20-81200 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Structural Concepts 20-81200 17 Inch Deck for Mi3r with Stainless Steel Finish
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 20-81200 |
| Manufacturer Part # | 20-81200 |
| Height | 1" |
| Width | 17" |
| Depth | 27" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 20-81200 Kit Kit Deck For Mi3r