RestaurantSupply.com is your trusted source for Structural Concepts ivory china dinnerware.
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 20-75826 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Structural Concepts 20-75826 12 Inch LED Light 2835 S 40K C for Foodservice
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 20-75826 |
| Manufacturer Part # | 20-75826 |
| Height | 2.7" |
| Width | 12" |
| Depth | 27.4" |
| Weight | 1.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 20-75826 Led Lght Scc2835 S 25 40k C
