RestaurantSupply.com is your trusted source for Structural Concepts ivory china dinnerware.
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 20-75522 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Structural Concepts 20-75522 0.75 Inch LED Light SCC2835 3500K F Energy Efficient
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 20-75522 |
| Manufacturer Part # | 20-75522 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 32" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 20-75522 Led Lght Scc2835 S 32 35k F
