RestaurantSupply.com is your trusted source for Structural Concepts ivory china dinnerware.
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 20-73507 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Structural Concepts 20-73507 34 Inch Plastic Display Curtain with Food Safe Co-Polymer
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 20-73507 |
| Manufacturer Part # | 20-73507 |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 34" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 20-73507 Plastic Display Curtain