RestaurantSupply.com is your trusted source for Structural Concepts ivory china dinnerware.
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 20-70216 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Structural Concepts 20-70216 2.4 Inch Short Glass Retainer Bottom Stainless Steel
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 20-70216 |
| Manufacturer Part # | 20-70216 |
| Height | 0.75" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 23" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 20-70216 Retainer End Glass Retainer Bot Ss Short