RestaurantSupply.com is your trusted source for Structural Concepts ivory china dinnerware.
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 20-54380BLG ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Structural Concepts 20-54380BLG 10 Inch Upper Back Panel Stainless Steel with Corrosion Protection
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 20-54380BLG |
| Manufacturer Part # | 20-54380BLG |
| Height | 0.5" |
| Width | 9.8" |
| Depth | 51" |
| Weight | 4.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 20-54380BLG Sbz54 Upper Back Panel