Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints 20-203L 13 Inch Pot Filler Low Lead Stainless Steel Assembly
| Manufacturer | Krowne |
|---|---|
| Model Number | 20-203L |
| Manufacturer Part # | 20-203L |
| Height | 3" |
| Width | 13" |
| Depth | 26" |
| Weight | 16.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Krowne 20-203L Pot Filler Assy Sgl Dm Low Lead