Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Howard aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Howard units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Howard 20-203 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Howard 20-203 4 5/8 Inch Length Top Mounting Bracket for Thermometer
| Fits with Manufacturer | Howard |
|---|---|
| Model Number | 20-203 |
| Manufacturer Part # | 20-203 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Howard 20-203 Length 4 5/8", 117 Mm, Width 5/8", 16 Mm, Temperature Range -40 To 50 C, -40 To 120 F, Includes Top Mounting Bracket, Type Can Be Rotated, Non-toxic Solution, Nsf Certified Y
