Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 20-108L cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 20-108L Pot Filler Assy Low Lead 8 Inch Center - OEM
| Manufacturer | Krowne |
|---|---|
| Model Number | 20-108L |
| Manufacturer Part # | 20-108L |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 16.25 lbs |
| Weight | 16.25 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Krowne 20-108L Pot Filler Assy 8in Ctr Low Lead