Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 20.106.00 0.85 Inch Torsion Spring Casting High-grade Alloys
Item:
#1496018
Technical details
| Manufacturer | Jaccard |
|---|---|
| Model Number | 20.106.00 |
| Manufacturer Part # | 20.106.00 |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 20.106.00 0.85 Inch Torsion Spring Casting High-grade Alloys
