RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket commercial oven parts and accessories.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 20-01-803P commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Rational 20-01-803P 26-3/4 Inch Width Silicone Door Gasket for Rational Scc Oven
| Fits with Manufacturer | Rational |
|---|---|
| Model Number | 20-01-803P |
| Manufacturer Part # | 20-01-803P |
| Height | 4" |
| Width | 6" |
| Depth | 15" |
| Weight | 1.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rational 20-01-803P Silicone Door Gasket 26-3/4" X 30-1/2", Rational Combi-steamer Oven Scc
