RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 20.01.801P commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Rational 20.01.801P 27 Inch Door Gasket with Durable Rubber for Mavrik
| Fits with Manufacturer | Rational |
|---|---|
| Model Number | 20.01.801P |
| Manufacturer Part # | 20.01.801P |
| Height | 1.5" |
| Width | 9" |
| Depth | 20" |
| Weight | 1.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Germany |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rational 20.01.801P 27" X 20"
