Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Manitowoc ice machine parts and accessories.
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 20-0022-3 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Manitowoc 20-0022-3 Fan Motor 115v OEM with Electric Core Noun
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 20-0022-3 |
| Manufacturer Part # | 20-0022-3 |
| Height | 3.9" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 6.6" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 20-0022-3 Fan Motor 115v 60hz
