- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Rational 20.00.396P 18 1/2 Inch Gasket Door for Rational Ovens
| Manufacturer | Rational |
|---|---|
| Model Number | 20.00.396P |
| Manufacturer Part # | 20.00.396P |
| Height | 2.9" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 19.15" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rational 20.00.396P Gasket Door 18 1/2"x30"
